دانلود نرم افزار لندمارک (Landmark) کمپانی هالیبرتون

25 خواندن ثانیه
0
844

دانلود نرم افزار لندمارک (Landmark) کمپانی هالیبرتون

?نرم افزار لندمارک LandMark توسط شرکت آمریکایی هالیبرتون طراحی شده است که بطور گسترده ای در صنایع بالادستی نفت مورد استفاده قرار می گردد. برای یک مهندس حفاری بسیار مهم است، که امکان انجام تمام محاسبات از ابتدا تا آخرین مرحله طراحی یک چاه را بتواند با استفاده از یک نرم افزار انجام دهد. در سال های اخیر فرآیند طراحی مسیر چاه با توجه به چالش های جدید، همچون افزایش طول حفاری و پیامد آن افزایش مشکلات حفاری، مهندسین را غالباً بسوی استفاده از برنامه حفاری جهتدار چاه ها سوق می دهد.
امروزه عنصر مهم در طراحی چاهها روند همکاری بین افراد مسئول در تمام سطوح تصمیم گیری است. نرم افزار لندمارک این امکان را با استفاده از یک پایگاه داده مشترک که برای پشتیبانی از سطوح مختلف از داده های مورد نیاز، برای استفاده در مهندسی حفاری، فراهم آورده است.

?این نرم افزار بطور کلی از ۱۴ ماژول تشکیل شده است که عبارتند از:

Compass، CasingSeat، WellPlan ،StressCheck، Well Cost, WELLCAT, Data Analyzer ، Profile ،Real-Time View ،EDM DATA Merging ،Open Well ،Drilling Field Mapping، ،Field Office Data Transfer ،Drilling Data Migration

?این نرم افزار در سه بخش برای دانلود قرار داده شده است. بعد از دانلود همه بخش ها و اکسترکت کردن آنها طبق دستورالعمل فایلهای Readme و login که در فولدر خود نرم افزار موجود میباشد اقدام نمایید.
پسورد فایلهای زیپ: www.fileniko.com

از طریق لینک های دانلود زیر میتوانید این نرم افزار ارزشمند را دانلود نمایید:

نرم افزار لندمارک (Landmark) بخش اول

نرم افزار لندمارک (Landmark) بخش دوم

نرم افزار لندمارک (Landmark) بخش سوم

 

بارگذاری توسط محمد محمدی
بارگذاری در حفاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *