آخرین وضعیت رفع توقف آزمون استخدامی وزارت نفت

0 خواندن ثانیه
0
303

یک مقام مسئول در گفتگو با خبرنگار انرژی نیوز درباره انتشار خبرهایی در تعدادی از کانال‌های نفتی مبنی بر حل شدن توقف برگزاری آزمون استخدامی و یا موکول شدن برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت به سال ۹۷، گفت: این خبرها از پایه و اساس تکذیب می‌شود.

وی با بیان اینکه تا به امروز و با وجود ابلاغ نامه توقف موقت برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت توسط یکی از شعب دیوان عدالت اداری اما تاکنون نامه‌ای مبنی بر دعوت از وزارت نفت برای حضور نماینده آن در شعبه صادرکننده رای و یا حضور در دیوان عدالت اداری ارسال نشده است، تصریح کرد: در شرایط فعلی با وجود ابلاغ نامه توقف موقت برگزاری آزمون اما دلایل کامل صدور این حکم برای وزارت نفت روشن نیست و باید در نشستی که دیوان عدالت اداری و یا شعبه صادرکننده رای برگزار می‌کند دلایل صدور این رای به صورت کامل تشریح شود.

این مقام مسئول همچنین با یادآوری اینکه برخی از کانال‌های تلگرامی ادعا می‌کنند که آزمون استخدامی وزارت نفت در سال ۹۷ برگزار می‌شود و یا موضوع در دست حل شدن است، تصریح کرد: این خبرها مورد تائید نیست و تکذیب می‌شود زیرا باید ابتدا نشستی بین دیوان عدالت اداری و وزارت نفت برگزار شود و دقیقا از دلایل لغو موقت آزمون باخبر شویم و حتی تغییراتی که مدنظر دیوان بوده به وزارت نفت ابلاغ شود تا در وزارت نفت درباره آنها تصمیم گیری و نتیجه گیری شود.

وی با بیان اینکه از آنجایی که هنوز نشستی برگزار نشده چطور برخی از کانالی‌های تلگرامی درباره تاریخ برگزاری آزمون استخدامی خبرسازی می‌کنند هم در نوع خود قابل توجه است، در پاسخ به پرسش انرژی نیوز که تا پیش از بسته شدن سایت آزمون استخدامی چند هزار نفر برای حضور در آزمون ثبت نام کردند؟ توضیح داد: آخرین آمار از ثبت نام نزدیک به ۵۵ هزار نفر حکایت دارد.

توضیح انرژی نیوز: با توجه به عدم دعوت دیوان عدالت اداری از وزارت نفت، تاکنون هیچ تصمیمی درباره زمان برگزاری آزمون استخدامی، حل شدن و یا نشدن این موضوع اتخاذ نشده و اخبار منتشر شده در کانال‌های تلگرامی تحقیقا گمانه زنی شخصی و نامعتبر است.

منبع:‌انرژی نیوز

بارگذاری توسط pedram nouri
بارگذاری در اخبار نفت و گاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *