ثبت‌نام اولین آزمون استخدامی در پارس‌جنوبی آغاز شد

8 خواندن ثانیه
0
378

ثبت نام آزمون استخدامی شرکت «پتروپالایش کنگان» به منظور استخدام ۱۶۸ نفر نیروی در رشته‌های مهندسی شیمی، مکانیک، الکترونیک، ایمنی، مدیریت و … از ۲۰ آذر آغاز و تا ۲۲ دی ماه امسال ادامه داد.

بر اساس برنامه زمان بندی ۲۹ دی ماه امسال آزمون استخدامی برگزار خواهد شد و داوطلبانی و سه برابر سهمیه جذب یعنی معادل ۵۰۴ نفر از داوطلبانی که در آزمون کتبی قبول شوند برای انجام مصاحبه عمومی و تخصصی، معاینات پزشکی دعوت و در نهایت به صورت قرارداد طبق قانون کار مدت معین (تأمین اجتماعی) استخدام خواهند شد.

بر این اساس این آزمون برای جذب داوطلبان در رشته‌های مهندسی شیمی (کلیه گرایش‌ها به جز صنایع غذایی و معدنی) – لیسانس شیمی (شیمی کاربردی) – مهندسی مکانیک (کلیه گرایش‌ها) – مهندسی الکترونیک (کلیه گرایش‌ها)- مهندسی ایمنی صنعتی (کلیه گرایش ها)- کاردانی شیمی (صنایع شیمیایی، پتروشیمی)- مدیریت (مدیریت بازرگانی)- ریاضی فیزیک – تجربی – مکانیک – برق در مقاطع دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس وفوق لیسانس برگزار می شود.

شرکت «پتروپالایش کنگان» در تشریح شرایط سن داوطلبان برای ثبت نام در آزمون استخدامی در منطقه پارس جنوبی (کنگان)، اعلام کرد: دارا بودن حداکثر ۳۲سال تمام برای داوطلبان فوق لیسانس و ۳۰ سال برای داوطلبان لیسانس، ۲۸ سال برای داوطلبان کاردانی و ۲۶ سال برای برای داوطلبان دیپلم سال تا تاریخ برگزاری آزمون کتبی تا تاریخ برگزاری آزمون کتبی ضرور است.

بر این اساس مدت زمان خدمت نظام وظیفه، سابقه خدمت مرتبط در شرکت‌های پتروشیمی با ارائه گواهی معتبر تا سقف سه سال و به ازای هر سال سابقه کار مفید و مرتبط یک سال به سن داوطلبان اضافه خواهد شد.

هم اکنون مهمترین پروژه در دست اجرای شرکت «پتروپالایش کنگان» مربوط به طرح بازیابی اتان فاز ۱۲ پارس جنوبی را برعهده دارد که هم اکنون ساخت این طرح پالایشی حدود ۵۲ درصد پیشرفت دارد و پیش بینی می‌شود تا پایان سال آینده راه‌اندازی این پروژه آغاز شود.

داوطلبان برای ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت «پتروپالایش کنگان» بر روی لینک ذیل کلیک کنند:
http://kangan.iran-azmoon.ir/Profile.aspxlish.ir/7lx

منبع: انرژی نیوز

بارگذاری توسط pedram nouri
بارگذاری در اخبار نفت و گاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *