ثبت‌نام آزمون استخدامی پارس جنوبی تا ۲۱ دی ادامه دارد

4 خواندن ثانیه
0
348

ثبت نام آزمون استخدامی شرکت «پتروپالایش کنگان» به منظور استخدام ۱۶۸ نفر نیروی در رشته‌های مهندسی شیمی، مکانیک، الکترونیک، ایمنی، مدیریت و … تا ۲۲ دی ماه امسال ادامه داد و در نهایت قرار است ۲۹ دی ماه امسال آزمون کتبی برگزار شود.

داوطلبان واجد شرایط می‌توانند برای ثبت نام به سایت http://kangan.iran-azmoon.ir/Profile.aspx مراجعه کنند.

همزمان با بازشدن قفل برگزاری آزمون استخدامی شرکت «پتروپالایش کنگان»، گفتگوها برای لغو توقف آزمون استخدامی ۲۳۰۰ نفره وزارت نفت هم آغاز شده اما در شرایط فعلی تاریخ جدیدی برای برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت تعیین نشده و قطعا برگزاری این آزمون در تاریخ ۱۴ و ۱۵ دی ماه امسال منتفی است.

تعیین زمان جدید برای برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت به شرایط ابلاغ شده از سوی دیوان عدالت اداری بستگی دارد و در صورتی‌که توافق حاصل شود برگزاری آزمون استخدامی در سال جاری دور از ذهن نخواهد بود. بر این اساس پیگیری «انرژی نیوز» از وزارت نفت ادامه دارد و در صورت اتخاذ تصمیمات جدید اطلاع رسانی انجام خواهد شد.

در این بین داوطلبان واجد شرایط می‌توانند شانس خود را برای دو آزمون استخدامی پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس و پتروشیمی هنگام هم امتحان کنند و با توجه به پیشرفت قابل توجه ساخت و تکمیل این دو طرح، برگزاری آزمون استخدامی در این دو طرح به منظور جذب ۹۵۰ نفر در قالب قرارداد مدت معین برای سال ۹۷ قطعی است.

هم اکنون تعیین چارت سازمانی این دو پروژه پالایشگاهی و پتروشیمی در شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در حال انجام بوده و با تکمیل مراحل تدوین و تصویب چارت سازمانی، فرآیند برگزاری آزمون استخدامی این دو پروژه از اواخر سال جاری آغاز خواهد شد.

«ابوالفضل عزیزی» مدیر منابع انسانی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در گفتگو با «انرژی نیوز» با یادآوری اینکه برگزاری آزمون استخدامی در این دو شرکت نیازی به اخذ مجوز از وزارت نفت و سازمان اداری و استخدامی ندارد، گفته است: فرآیند برگزاری آزمون استخدامی با همکاری دانشگاه امیرکبیر انجام می‌شود و پیش بینی می‌کنیم اسفند ماه امسال آگهی استخدامی منتشر و در نهایت فروردین ماه سال آینده آزمون استخدامی برگزار شود.

علاوه بر این اواسط سال آینده هم آزمون استخدامی پتروشیمی میاندوآب در مسیر خط لوله اتیلن غرب با هدف استخدام ۳۰۰ تا ۳۵۰ نفر برگزار خواهد شد و با توجه به برنامه راه‌اندازی این پروژه پتروشیمی تا پایان سال ۹۷، جذب نیروی انسانی متخصص در دستور کار قرار گرفته است.

منبع: انرژی نیوز

بارگذاری توسط pedram nouri
بارگذاری در اخبار نفت و گاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *