دانلود کتاب “Advances in Human Factors in Energy: Oil, Gas, Nuclear and Electric Power Industries”

50 خواندن ثانیه
0
480

این کتاب به بررسی تحقیقات عوامل انسانی (Human Factors) در انرژی، تاکید بر کاربرد فاکتورهای انسانی در طراحی، ساخت و ساز و بهره برداری از عملیات هسته ای، تولید انرژی الکتریکی و دارایی های نفت و گاز می پردازد. این کتاب استراتژی های پیشرفته در بهینه سازی عملکرد انسان و محیط زیست، و همچنین ایمنی شخصی و فرآیند را مورد بحث قرار می دهد. این کتاب موضوعات متنوعی را در طراحی و مدیریت عملیات تاسیسات دریایی و خشکی، از جمله طراحی اتاق های کنترل، طراحی مهندسی مابین طراحی مفهومی و طراحی جزئیات (FEED)، تحلیل و آنالیزهای بحرانی، حمل و نقل دریایی، مشارکت انسانی در حوادث، تعصب شناختی (cognitive bias) در تصمیم گیری،  اهداف و وظایف انسانی در باب ایمنی و بسیاری از موارد دیگر را دربر می گیرد.

بر اساس کنفرانس بین المللی فاکتورهای انسانی در انرژی  AHFE 2016 ، که در تاریخ ۲۷ تا ۳۱ ژوئیه ۲۰۱۶ در دنیای والت دیزنی (Walt Disney World)، فلوریدا، ایالات متحده برگزار شد، این کتاب یک جای خالی بسیار مهم در نوشته‌های کنونی را با در اختیاز گذاشتن دانش مطابق با آخرین پیشرفت‌های علمی در باب فاکتور‌های انسانی از طریق رویکرد به انواع مختلف کاربردهای صنایع و انرژی، پر می‌کند.

کتاب پیشرفت‌‌ در عوامل انسانی در انرژی یا Advances in Human Factors in Energy: Oil, Gas, Nuclear and Electric Power Industries مشروحی بر کنفرانس بین المللی فاکتورهای انسانی در انرژی  AHFE 2016 است که توسط  Sacit M. Cetiner ،Paul Fechtelkotter ،Michael Legatt ویرایش و تنظیم شده است.

از طریق کلیک بر روی لینک زیر می‌توانید این کتاب بسیار ارزشمند، کاربردی و به‌روز را تهیه نمایید.

قیمت در آمریکا: ۱۹۹٫۹۹ دلار

سرفصل بخش‌های مختلف این کتاب به شرح زیر است:

Part I: Reducing Human Error Through Situation Awareness,
Training, and Simulations

Part II: Applying Human Factors: Building Better Processes,
Procedures and Organizations in Energy

Part III: Human Factors in Energy

Part IV: Simulation and Interface Design for Safety
Focused Research

کتاب “Advances in Human Factors in Energy”

بارگذاری توسط pedram nouri
بارگذاری در اقتصاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *