کتاب “Process Engineering: Facts, Fiction and Fables”

14 خواندن ثانیه
0
473
کتاب "Process Engineering: Facts, Fiction and Fables"

کتاب “Process Engineering: Facts, Fiction and Fables”

نویسنده: Norman P. Lieberman

سال انتشار: ۲۰۱۷

توضیحات:

Process Engineering: Facts, Fiction and Fables ​​کتاب فنی شما نیست!

با استفاده از رویکردی طنزآمیز و قابل درک به مشکلات رایج مهندسی فرایند، این کتاب منحصر به فرد، راهنمای پیشنهادی برای هر مهندسی چه کارآزموده و با سابقه و چه مهندس تازه کار، در کارخانه، اداره یا کلاس است.

کتاب‌های درسی اغلب بیش از حد تئوری هستند که این کمک چندانی به مهندس نمی کند تا مشکلات روزمره در کارخانه را حل کند و اغلب قدیمی‌اند و جامع نیستند.

این راهنما بر روی رایج ترین مشکلاتی که هر مهندس فرآیند با آن روبرو است و چگونگی حل آنها تمرکز دارد. “شخصیت ها” خواننده را از کنار هر مشکل و راه حل آن، قدم به قدم میگذرانند. این کار به وسیله‌ی دیالوگ‌های بین شخصیت‌ها که همان مکالمه‌های روزمره‌ای است که در هر کارخانه یا تاسیسات فرآیندی در سرتاسر دنیا صورت می‌گیرد، انجام می‌شود.

درباره‌ی نویسنده:

با بیش از نیم قرن تجربه و بسیاری از کتاب ها، ویدئوها و سمینارها، نورم لیبرمن در سراسر جهان شناخته شده است و به شرکت های بزرگ و مهندسان در مسائل مربوط به تجهیزات، فرآیندها و آموزش، کمک‌های بیشماری کرده است.

این اولین بار است که این دانش در یک قالب اینچنینی ظاهر شده است، کاملا بر خلاف چیزی که قبلا در کتابهای مهندسی فرآیند منتشر شده است. این کتاب، کتابی است که تهیه و مطالعه‌ی آن برای هر مهندس فرآیندی الزامی ‌است!

 

 

 


از طریق لینک زیر می‌توانید این کتاب مفید و کاربردی را تهیه نمایید.

کتاب”Process Engineering: Facts, Fiction”

بارگذاری توسط pedram nouri
بارگذاری در بهره‌برداری و فرآیند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *