کتاب “Fine Scale Characterization of Shale Reservoirs”

20 خواندن ثانیه
0
156
کتاب “Fine Scale Characterization of Shale Reservoirs”

کتاب “Fine Scale Characterization of Shale Reservoirs”


نویسندگان: Yongcun Feng K. E. Gray


سال انتشار: ۲۰۱۸


توضیحات:

کتاب “Fine Scale Characterization of Shale Reservoirs”خلاصه تجربیات وسیع نویسندگان و رویکرد بین رشته ای است تا چگونگی دستیابی و ادغام داده با استفاده از طیف وسیعی از تجهیزات تحلیلی را شرح دهد و قادر است بینشی عمیق تر نسبت به سنگ های مخزن غیر متعارف شیل و اجزای تشکیل دهنده آنها فراهم کند.

این کتاب بر طیف گسترده ای از خصوصیات مخازن شیل غیر متعارف تمرکز دارد و در رابطه با استفاده از روش های تحلیلی متعارف و جدید برای اندازه گیری دقیق خواص مکانیکی عناصر تشکیل دهنده عناصر آلی و غیر آلی و همچنین ویژگی های ژئوشیمیایی اجزای ارگانیک و منشا آنها بحث می کند.

این کتاب همچنین به بررسی تخلخل، اندازه و نوع منافذ از چندین دیدگاه می پردازد تا به ما در تعیین شکل غیر متعارف شیل کمک کند. تمامی تجزیه و تحلیل ها به صورت جداگانه انجام گرفته است، اما در آخر در کنار هم قرار گرفته‌اند تا نمونه سنگ را در مقیاس ماکرو ارائه دهند.

این کتاب برای پژوهشگران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی از رشته های مختلف مانند نفت، مهندسی مکانیک و مهندسی، و همچنین از علوم زمین، زمین شناسی، ژئوشیمی و ژئوفیزیک، دارای اهمیتی خاص می‌باشند . روشها و رویکردها ارائه شده میتوانند به رشته‌هایی همچون زیست‌شناسی و پزشکی نیز گسترش یابند.

سرفصل بخش‌های مختلف این کتاب به شرح زیر است:

۱ Geology

۲ Pore Structures

۳ Geochemical Properties

۴ Nano-mechanical Properties


از طریق لینک زیر می‌توانید این کتاب جدید و کاربردی را تهیه نمایید.

کتاب “Fine Scale Characterization of Shale Reservoirs”

بارگذاری توسط pedram nouri
بارگذاری در کتاب جدید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *