کتاب “Valves, Piping and Pipelines Handbook”

12 خواندن ثانیه
0
1,313
کتاب "Valves, Piping and Pipelines Handbook"

کتاب “Valves, Piping and Pipelines Handbook”


نویسنده: T.C. Dickenson


سال انتشار: ۱۹۹۹


توضیحات:

طی سال‌های اخیر ، پیشرفت های چشمگیری در کاربرد شیرآلات اتفاق افتاده است: استفاده روز افزون از اکتیتورها ، معرفی طراحی های بیشتری از شیرها که قادر به هندل عملیات‌های قابل اطمینان بیشتری را در شرایط دشوار کار با سیالات دارند، فن آوری کم صدای کم و مهمتر از همه ، توجه بیشتر به ایمنی و قابلیت اطمینان محصول؛ ویرایش سوم از کتاب Valves, Piping and Pipelines Handbook از این پیشرفت ها استقبال می کند و منبعی پیشگام و مرجع را برای انتخاب و کاربرد شیرآلات و لوله ها در اختیار مهندسین قرار می دهد.

فن آوری دیجیتال با تولیدکننده سوپاپ های هوشمند (هوشمند) کنترل که عملکردها و رابط های کنترل را شامل می شوند ، روی این بازار تأثیر شایانی دارند.

مواد و روکش های جدید فلزی موجود باعث می شود که دامنه کاربردها و قابلیت اطمینان بهبود یابد. پلیمرهای جدید و بهبود یافته ، مواد کامپوزیت پلاستیک و سرامیک همه نقش خود را در این توسعه ایفا می کنند. سیستم های لوله ای پلاستیکی تقویت شده با فیبر ، سیستم های لوله ای اپوکسی تقویت شده با شیشه و سیستم های لوله‌ای پلی استر ارزان قیمت سنتی ، همگی در طراحی و پیشرفت تکنولوژی پیشرفته دستخوش تغییراتی شده اند. پتانسیل رشد و گسترش صنعت بسیار زیاد است.

کتاب "Valves, Piping and Pipelines Handbook"


از طریق لینک زیر می‌توانید این کتاب مرجع و کاربردی را به صورت رایگان تهیه نمایید.

بارگذاری توسط pedram nouri
بارگذاری در انواع ولو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *